Získejte 4 praktické inovační nástroje ZDARMA

* vyžádováno

„Pokud ve vaší firmě potřebujete změnu, kniha je právě pro vás. Žádné složité teorie, pouze nástroje a chytré příklady z praxe.“

Mgr. Tomáš Elbl, Senior Manager, Product Management, O2 Czech Republic a.s.

„Inovace jsou dnes pro úspěšné podnikatele a manažery nezbytností. Tato kniha vedle inovační metodologie představuje desítky praktických příkladů a mohu ji vřele doporučit jako solidní základ pro každého, kdo to s inovacemi myslí vážně.“

Ing. Jiří Kolář, Operational Excellence Director v oblasti strojírenství

  • Jak zajistit, aby ve firmě vznikaly a byly úspěšně dokončovány produktové, procesní a organizační inovace?

  • Jaké konkrétní kroky pro to mají manažeři, majitelé a další specialisté z firem učinit?

  • Jak se mohou inspirovat neziskové organizace a státní správa?

  • Jakých je šest klíčových kompetencí inovativní firmy?

Autor knihy Inovace je rozhodnutí má mnoho zkušeností z českých i zahraničních firem a z vedení projektu Mámnápad.cz. Vychází z nejlepší zahraniční praxe, z níž vybral a přizpůsobil ty postupy, které jsou vhodné do místního prostředí.

Praktický a čtivý text doplňuje řada příkladů z praxe a případových studií. Poznáte také dvanáct podrobně zpracovaných nástrojů, které lze okamžitě aplikovat v praxi.

Kniha je určena zejména manažerům středních a velkých firem a majitelům malých firem, ale i pracovníkům státní správy a neziskového sektoru. Řada firem zavádí také funkci inovačního lídra – manažera zodpovědného za inovace. Tato kniha otevře cestu k takové pozici i vám.