Kompletní kurzy, jak dělat inovace nejen v byznysu úspěšně

REFERENCE KLIENTŮ

ÚČASTNÍCI KURZŮ

Kurz byl skvělý a odnesl jsem si z něj řadu poznámek a konkrétních metod, jak přijít s nápady. Člověk nemusí mít „talent“ nebo predispozici ke „kreativnímu myšlení“, aby mohl prezentované metody vyzkoušet a sám v praxi uplatnit. Atmosféra byla uvolněná a velmi příjemná. Všem mohu kurz doporučit.

Adam je inspirativní osoba, z níž vyzařuje velký rozhled a schopnost dívat se na věci z různých úhlů pohledu. Působí sice mladě, ale jeho zkušenosti jsou rozsáhlé a rozhodně má, co nabídnout.

Júnis El Hassan

Téma a techniky – velmi zajímavé. Využití vidím při projektech, webech, optimalizace procesů či hledání nových cest v obchodě. Každou techniku si sami zkusíte, prodiskutujete a slyšíte nápady ostatních. Určitě se tomu budu dál věnovat.

Lektor, který se problematice věnuje a žije tím.

Zdenka Tomaidesová

Rozhled v oboru i úroveň prezentování naprosto OK. Nejvíc mě ale zaujalo, že se Adamovi už od prvních minut kurzu podařilo vytvořit takové prostředí, kde kreativní nápady ze všech účastníků jen sršely.

Jan Tauchmann

Kurz byl jedním slovem super! Přátelská atmosféra. Zábavná praktická část, nečekala jsem, že se toho tolik naučím a dovím.

Adam je velice sympaticky a hlavně odborník na své téma, na vše uměl odpovědět, měl přehled.

Lenka Prchalová

Jsem příjemně překvapena tím, nakolik pro mne kurz byl přínosný. Na začátku jsem si myslela, že jde spíš o nějaké psychologické hračky, ale opravdu jsou to metody, které fungují. Hned v průběhu kurzu všechno, co se dozvíte, otestujete na reálných případech, velmi užitečný.

Maja Khabirova

Adam Novák

 +420 608 742 073

[sform id='78']